Op vleugels van moed
“Je hebt een groot kwaadaardig gezwel.” Met die woorden kantelt het leven van een jonge moeder van 37. Wat begon als een onschuldige zwelling, blijkt een zeldzame en agressieve vorm van lymfeklierkanker: Burkitt-lymfoom. Plots wordt ze patiënt. Plots is niets nog vanzelfsprekend.
Inhoud
In "Op vleugels van moed" beschrijft de auteur haar reis van diagnose tot behandeling – rauw, eerlijk en zonder omwegen. Maar ook met humor, met scherpte en met een diep gevoel voor wat het betekent om mens te zijn in tijden van absolute ontreddering.
Helena schrijft niet alleen over kanker. Ze schrijft over het leven dat doorgaat, ook als je lichaam stilvalt. Over het moederschap, over liefde, over ziekenhuisgangen, over angst, maar ook over de onverwachte schoonheid die zich toont wanneer alles op scherp staat.
Gegevens
| Auteur(s) | Helena Polfliet |
|---|---|
| Uitgever | Best in Books |
| Jaar van uitgifte | 2025 |
Op bibliotheek.be zie je in welke bibliotheken dit boek gratis beschikbaar is. Elke openbare bibliotheek kan een boek dat ze zelf niet bezit, voor jou aanvragen bij een andere openbare bibliotheek (dat kost tussen 1,5 en 5 euro). Koop je het boek liever? Je vindt het mogelijk in je boekhandel of online. Voor advies over boeken kun je terecht bij de Kankerlijn van Kom op tegen Kanker.