Ga je erover schrijven?
In dit boek heeft schrijver Herman Koch (vooral bekend van de roman Het diner) het over hoe hij omgaat met zijn diagnose uitgezaaide prostaatkanker. Hij blikt terug op belangrijke momenten in zijn leven. Het is géén boek over ‘zijn strijd tegen kanker’, want hij besluit eigenlijk meteen al dat hij de kanker een zo beperkt mogelijke rol in zijn leven wil laten spelen.
Inhoud
‘Ja, ik zou doorleven, daar had de kanker vast niet op gerekend. Ik zou mijn eigen tegelwijsheid, “Nietsdoen is de kortste weg naar geluk”, in de praktijk brengen. Ik zou niets doen.’
Ga je erover schrijven? gaat over waarom hij het lang stil hield. En over de reden om er nu toch over te schrijven.
Gegevens
| Auteur(s) | Herman Koch |
|---|---|
| Uitgever | Ambo Anthos |
| Jaar van uitgifte | 2024 |
| Aantal pagina’s | 272 |
Op bibliotheek.be zie je in welke bibliotheken dit boek gratis beschikbaar is. Elke openbare bibliotheek kan een boek dat ze zelf niet bezit, voor jou aanvragen bij een andere openbare bibliotheek (dat kost tussen 1,5 en 5 euro). Koop je het boek liever? Je vindt het mogelijk in je boekhandel of online. Voor advies over boeken kun je terecht bij de Kankerlijn van Kom op tegen Kanker.