Els en Martine vertellen hoe ze hun kankertraject creatief in woord en beeld brachten.

Gent
dinsdag 17 november 2026
14u - 16u
17 nov 2026

Els en Martine, 2 bezoekers van Het Majin Huis, komen op een inspirerende manier vertellen hoe zij elk creatief omgingen met de vele ervaringen en emoties tijdens hun kankertraject. 

Els maakte er een fotoboekje over. Martine houdt creatieve dagboeken bij. 

"De jury vond het heel authentiek"

Els was bezig aan een fotografieopleiding toen ze de diagnose kreeg. Voor haar eindwerk moest ze beelden maken die in het groot tentoongesteld zouden worden. Els besloot een reeks zelfportretten te maken tijdens de verschillende fasen haar kankertraject. 

Tussendoor begon ze ook allerlei andere beelden te maken, vaak gewoon met haar gsm. Vlak voor de tentoonstelling goot ze die beelden in een fotoboekje, een idee van het laatste moment. Tot haar verbazing waren de juryleden evenzeer onder de indruk van haar boekje als van de werken aan de muur. 

Els: “De jury vond het heel écht en authentiek.”

Georganiseerd door

Wanneer
dinsdag 17 november 2026
14u - 16u
Adres
Het Majin Huis

Sint-Elisabethplein 7
9000 Gent
België

Open in Google Maps
Info / Inschrijving

Andere activiteiten van deze organisator

09 okt 2026

Bougeren kan je leren

Het Majin Huis
Gent
09 okt 2026

Gelaatsverzorging

Het Majin Huis
Gent
09 okt 2026

Zorgmassage

Het Majin Huis
Gent