Boratie & partners vzw is actief op het gebied van psychologische, morele en praktische begeleiding voor vrouwen die getroffen zijn door borstkanker, vooral in en rond Hasselt.
Onze lotgenotengroep tracht de vrouw en haar omgeving, geconfronteerd met borstkanker, te steunen en te begeleiden.
Een borstoperatie is een ingreep die erg veel voor u betekent. U voelt zich aangetast in uw vrouw-zijn, u verliest uw zelfzekerheid en een stuk eigenwaarde. Verstandelijk kunt u de betekenis van de operatie misschien wel begrijpen, maar emotioneel doet het pijn. Ook mensen met wie u samenleeft, zijn betrokken in deze gevoelssituatie. Hoewel iedereen het gebeuren op zijn eigen manier beleeft, kan het toch deugd doen daar met elkaar over te praten.
Enkele vrouwen die dezelfde operatie ondergingen en verwerkt hebben, namen naar aanleiding van hun ervaringen en door contact met andere patiënten, het initiatief om het onthaalcentrum Boratie & Partners op te richten.
Wat doen we?
U kunt ons elke 3de dinsdag van de maand van 14.00 tot 16.30u. vinden in het onthaalcentrum (Stadsomvaart 79, 3500 Hasselt).
Contactgegevens
Boratie en partners
Forum
Re: Afinitor (Everolimus) en Exemestane (Aromase-inhibitor)- Ervaringen?
mijn duizeligheid is beetje beter, dus pillen werken heb ik de indruk
@ Anna : ik kon de plakker maar 3 dagen op mijn oog verdragen, huisarts zei van een ganse week te doen, maar heb gevoelige huid,
dus nu al 2 dagen zonder plakkers en mijn duizeligheid is niet verergert, dus niet van mijn oog, oef, dus kan mijn oog nog
behouden, nu hopen dat duizeligheid weggaat door medicatie,