27 feb |
Afdeling Gent organiseert infonamiddag 'een gezond lichaam met een gezonde darmflora' door Prof. Dr. Martine De Vos + mogelijkheid voor lotgenotencontact + Coloplast presentatie
Infonamiddag ‘een gezond lichaam met een gezonde darmflora’. De vraag kwam van stomapatiënten met IBD en van stomadragers met een te trage of te snelle werking van het maag- darmstelsel waardoor problemen ontstaan zoals verstopping, hevige diarree.
In het 1ste deel van de namiddag zal Mevr. Eva Goossens van Coloplast de laatste nieuwe stoma verzorgingmaterialen voorstellen.
Tijdens de pauze is er de mogelijkheid om lotgenoten te ontmoeten.
Daarna brengt PROF. DR. MARTINE DE VOS een voordracht over 'een gezond lichaam met een gezonde darmflora'.
Wat kan men doen om een gezonde darmflora te krijgen ? (ook na chemobehandeling)
Inschrijven
Inschrijven is niet nodig.
De zaal is toegankelijk voor rolstoelgebruikers
En is bereikbaar met openbaar vervoer. Er is buurtparkeergelegenheid en de gratis parking aan de overkant van de Brusselsesteenweg (5min. stappen)
Inkom: gratis. Ook familieleden, studenten, professionelen zijn van harte welkom.